4. kolo Prvenstva Hrvatske za osobe s invaliditetom održano u Požegi
Boćarski klub osoba s invaliditetom „Nada" jučer je bio domaćin 4. kola Kupa Hrvatske pojedinačno u boćanju za osobe s invaliditetom. U dvorani „Tomislav Pirc“ okupilo se pedesetak natjecatelja i njihovi pratitelja iz jedanaest klubova s područja cijele Hrvatske.Pejo Maras, …

Boćarski klub osoba s invaliditetom „Nada" jučer je bio domaćin 4. kola Kupa Hrvatske pojedinačno u boćanju za osobe s invaliditetom. U dvorani „Tomislav Pirc“ okupilo se pedesetak natjecatelja i njihovi pratitelja iz jedanaest klubova s područja cijele Hrvatske.Pejo Maras, predsjednik BK „Nada" Požega zahvalio je svima, jer su našli snage, mogućnosti i financija da dođu u Požegu, a posebno onima koji su pomogli da se natjecanje održi u Požegi, među kojima je Grad Požega, Požeški sportski savez, Požeško-slavonska županija i mnogi drugi.Natjecanje je otvorio gradonačelnik Darko Puljašić, izrazivši dobrodošlicu svima, uz želju da postignu puno dobrih rezultata.- Dobrodošli u grad Požegu. Želim vam uspjeh u današnjem natjecanju i puno dobrih rezultata, no prije svega želim da uživate u druženju i u našem lijepom gradu. – poručio je gradonačelnik Puljašić.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
