Anamarija Blažević ulazi u Hrvatski sabor kao zamjena Antoniji Jozić
Nakon što su sredinom travnja održani parlamentarni izbori, dogovorena je nova Vlada Republike Hrvatske između HDZ-a, Domovinskog pokreta i dijela zastupnika nacionalnih manjina, na čelu s Andrejem Plenkovićem.

Nakon što su sredinom travnja održani parlamentarni izbori, dogovorena je nova Vlada Republike Hrvatske između HDZ-a, Domovinskog pokreta i dijela zastupnika nacionalnih manjina, na čelu s Andrejem Plenkovićem.
Tako su poznata i konačna imena novih-starih saborskih zastupnika, pa će zastupnici u Hrvatskom saboru iz vladajućeg HDZ-a Požeško-slavonske županije biti gradonačelnik Požege, dr. sc. Željko Glavić i gradonačelnica Pakraca, Anamarija Blažević.
U nastavku prenosimo objavu županice požeško-slavonske, Antonije Jozić, s njezinih društvenih mreža.
(CODE1)
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
