Advent u Požegi: Šopingirati hoćemo, klizati nećemo
NEMA NOVCA U PRORAČUNU

"Imamo velik broj zainteresiranih izlagača pa smo i ove godine odlučili u prigodi blagdana organizirati Božićni sajam. Održat će se u Florijanovoj ulici od 19. do 24. prosinca. Sve počinje Moto mrazovima, 18. prosinca, nakon čega je u subotu, 19. prosinca, otvorenje sajma", rekla nam je Silvija Podoljak, direktorica Turističke zajednice Grada Požege.
20. prosinca u sportskoj dvorani "Tomislav Pirc" i ove će godine biti održan humanitarni koncert tamburaškog sastava Bisernica i njihovih prijatelja.
- Želimo našim sugrađanima i ove godine ponuditi, uoči blagdana, domaće proizvode, rukotvorine i ukrase na štandovima u pješačkoj zoni - dodala je Podoljak.
I dok će Božićnog sajma biti, ni ove godine Požega neće imati klizalište.
- Grad Požega imao je najbolju namjeru ponovno aktivirati klizalište u Požegi te je preko Javne ustanove Sportski objekti Požega zatražio ponude kako za najam, tako i za kupnju klizališta. Međutim, ponude koje su pristigle nisu se uklapale u proračunske planove i svojim iznosom daleko prelaze izvan okvira trenutnih financijskih mogućnosti Grada Požege - obrazložio je gradonačelnik Vedran Neferović.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti


Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:


