Amerikanac uhićen jer je napao policajce bananom
VJEŽBAO ZA VIDEO

Nathan R. C. (27) iz grada Fruitvalea u američkoj saveznoj državi Kolorado pritvoren je u nedjelju i suočit će se s ozbiljnom optužbom zbog prijetnje službenim osobama. Njegov je "zločin", naime, pokazivanje banane policiji, objavio je Huffington Post.
Policijski službenici Joshua Bunch i Donald Love, koji su zamjenici šerifa u okrugu Mesa na zapadu Kolorada, ozbiljno su shvatili mladića koji je vježbao pred snimanje videa za svoj YouTube kanal. Uzeo je bananu i uperio je prema policajcima. Oni tvrde da su se uplašili za svoje živote. Love je čak posegao za svojim pravim pištoljem, ali onda im je Nathan doviknuo: "To je banana!". Policajci tvrde da je to mogao biti i pravi pištolj jer su ih "vidjeli u svim oblicima i bojama".
Iako se mladić opravdavao kako je to bila samo šala za njegov uradak koji planira objaviti na YouTubeu, to mu nije pomoglo. Uhićen je i u zatvoru će dočekati suđenje, a može biti osuđen i na višegodišnju zatvorski kaznu.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Pobjednik Šahovskog turnira u Čaglinu 84-godišnji velemajstor Milan Vukić iz Banja Luke
10. 08. 2026.
Molitveno bdijenje u požeškoj crkvi sv. Lovre u predvečerje svečeva blagdana
10. 08. 2026.
Osušeni vijenci braniteljima: Gdje je odgovornost Komunalca i direktorice Puntarić?
09. 08. 2026..jpg)
Anketa
Koji je najveći problem slavonske poljoprivrede?