Anđelka će dobiti novu kuću: ¨Hvala od srca dobrim ljudima¨
BRZA REAKCIJA

"Telefon neprestano zvoni. Zovu ljudi i nude pomoć, neki u novcu, neki u stvarima. Javio nam se vlasnik građevinskog obrta iz Novog Sela i ponudio pomoć. Jučer poslijepodne bio je s kolegom koji ugrađuje plastičnu stolariju kod nas. Došli su vidjeti na koji bi način sanirali kuću. Međutim, rekli su mi da je kuća u tako lošem stanju da se jedino može srušiti i napraviti druga", nazvala nas je Anđelka Momirov Pašalić iz Stare Lipe pored Požege o čijoj smo teškoj životnoj priči pisali jučer na našem portalu.
- Hvala im od srca. Sin Aleksandar je rekao: "Mama, konačno ću imati sobu". Susjedi su se ponudili primiti nas k sebi dok se kuća bude gradila. Ne znam kojim bi riječima iskazala svoju zahvalnost tim dobrim ljudima - dodala je Anđelka.
Iz Grada Požege potvrdili su nam da su u kontaktu s obrtnicima koji su ponudili pomoć.
Nakon što se vidi situacija s imovinsko-pravnim odnosima pokušat će se kontaktirati još neke obrtnike kako bi se osigurao građevinski materijal te što prije, majci s troje djece koja trenutačno živi u neljudskim uvjetima, što prije osigurao krov nad glavom.
- Ako Bog da, bit će to možda već do iduće zime - rekla nam je Anđelka te po tko zna koji puta zahvalila Gradu i ljudima koji su joj priskočili u pomoć u trenutku kad je odlučila javno moliti za pomoć.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
