Austrijanci donirali Gradu komunalne strojeve (foto)
SURADNJA KUTJEVA I TIROLA

Vlada Tirola donirala je vozila i priključke ukupne vrijednosti oko 300.000 kuna za komunalni pogon Grada Kutjeva. Radi se o traktoru s prikolicom, kamionu i ralici.
- Predstavnici austrijske regije Tirol bili su kod nas u posjetu i odlučili su nam pomoći kroz ovu donaciju. Nama će ovi strojevi svakako dobro doći jer dosad smo zbog njih morali angažirati i plaćati vanjske kooperante. Ovako ćemo brzo uštedjeti za nabavku malčera i drugih strojeva koji su potrebni Gradu za aktiviranje Komunalca Kutjevo - rekao je Ivica Nikolić, gradonačelnik Kutjeva za 034portal.
Sve što Austrijanci traže zauzvrat je da se strojevi stave u funkciju i da budu korisni, a oni će nastaviti posjećivati Kutjevo te će se suradnja s njima, prema riječima gradonačelnika Nikolića, svakako nastaviti.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
