¨Autom je ušao u pješačku zonu, udario pješakinju i odjurio dalje¨
OČEVIDAC NESREĆE U LERMANOVOJ

"Automobil crne boje je udario pješakinju koja je normalno hodala. Vozač je vozio minimalno 50 kilometara na sat u pješačkoj zoni gdje je normalno dozvoljen promet samo do 20 sati i to za dostavna vozila", opisuje nam sinoć Karlo Mandić nesreću koja se par sati ranije, točnije oko 17:30 dogodila u Lermanovoj ulici u središtu Požege.
Prema njegovim riječima, nepoznato crno vozilo projurilo je bez zaustavljanja, a vozač se nije uopće osvrnuo na ženu koju je udario.
- Ovo je definitivno bilo privatno vozilo. Sa mnom su bila još dva svjedoka i oni su zapisali tablice. Vozač je odmah otišao, nije se ni trznuo. Ona je pala na pod, srušila se. Mogla je biti i mrtva. Nije se uopće obazirao. Žena je bila u šoku, rasplakala se i trebala joj je minuta da se digne s poda i pozove policiju. Boljela ju je noga u koju je udario. To me užasava, ovdje ima kafića i previše ljudi. Tu je i sud, ovdje su stalno neki pješaci da bi automobili "gasirali" i škripali gumama - nastavlja Karlo.
Od Ivane Radić, glasnogovornice PU požeško-slavonske dobivamo potvrdu o ovom događaju, a istraga je još u tijeku.
- Imamo dojavu zaprimljenu oko 17:30 sati. S oštećenom, koja nije ozlijeđena, pokušali smo stupiti u kontakt, nismo jučer uspjeli, danas tijekom dana ćemo to učiniti. Informacije o vozilu imamo. Moramo utvrditi je li riječ o prometnoj nesreći, a detalje ne mogu znati dok se ne dovrši istraga - odgovorila je glasnogovornica Radić.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: