Autom zapali u nanos snijega; izvlačio ih HGSS (foto)
NA CESTI VELIKA - JANKOVAC

Centar 112 u Požegi je oko 15,30 sati zaprimio dojavu o nezgodi na cesti Velika-Jankovac, u šumi desetak kilometara od Velike. Vozač Renault Megana, požeških registarskih oznaka zapao je u nanos snijega. Na mjesto događaja upućena je ekipa požeške stanice HGSS-a.
- Na Papuku je dosta novonapadalog snijega. Cijelom dionicom ga ima 20-ak centimetara. Međutim, na tom se mjestu stvorio nanos od gotovo pola metra. Vozač nije mogao dalje pa se pokušao vratiti vožnjom unatrag, ali ga je zanijelo pa je završio u još dubljem snijegu. Vrlo brzo smo očistili snijeg oko automobila, a u pomoć su priskočili i ljudi koji su prolazili tom dionicom – rekao nam je Igor Protić, član požeškog HGSS-a.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



