Automobilom se zabila u betonski stup
PROMETNA NESREĆA U DOBROVCU

70-godišnja vozačica koja je upravljala osobnim automobilom marke "Ford", daruvarskih registarskih oznaka, nije se kretala sredinom obilježene prometne trake uslijed čega je desnim kotačima zahvatila bankinu, izgubila nadzor nad vozilom te prednjim dijelom udarila u betonsku banderu.
Nesreća se dogodila jučer (10.11.) oko 17 sati u Ulici Stjepana Radića. Na tehničku intervenciju izašli su vatrogasci JVP PSŽ i DVD-a Lipik te policija i Hitna pomoć.
U prometnoj nesreći vozačica je lakše, a 78-godišnji putnik završio je s teškim tjelesnim ozlijedama opasnim po život. Protiv 70-godišnjakinje slijedi kaznena prijava zbog kaznenog djela "Izazivanje prometne nesreće", stoji u dnevnom izvješću PU požeško-slavonske.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti


Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:


