Fiatom pijan bježao policiji od Požege do Eminovaca
UGROŽAVANJE PROMETA

Dvije su osobe jučer zatečene kako ugrožavaju javni promet na cestama u nadležnosti PU požeško-slavonske.
Oko 1 sat nakon ponoći u Županijskoj ulici u Požegi policijski je službenik pomoću svjetleće "STOP" tablice pokušao zaustaviti automobil Fiat Tipo požeških registracijskih oznaka, ali ga vozač nije poslušao nego se nastavio kretati u smjeru Primorske ulice. Policijski službenici su krenuli u potjeru i desetak minuta kasnije uspijevaju ga zaustaviti u Eminovcima. 32-godišnjem vozaču fiata utvrđena je prisutnost alkohola u organizmu u koncentraciji od 1,77 promila. Zadržan je u policiji do otrežnjenja i slijedi mu optužni prijedlog.
Nekoliko sati kasnije policija je na cesti između Brestovca i Daranovaca zatekla 46-godišnjaka na biciklu koji je imao 1,84 primila alkohola u krvi. Budući da je uporno pokušavao nastaviti vožnju, i on je priveden i zadržan u policiji do otrežnjenja, saznajemo iz policijskog izvješća.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



