NaslovnicaCrna kronikaIz stambene zgrade ukrali plinske bojlereCrna kronikaIz stambene zgrade ukrali plinske bojlereRADNIČKO NASELJEMMario Nakić13. lipnja 2012.4 min čitanja3.059 pregledaPodijeli:Zasad nepoznati počinitelj ukrao je više plinskih kombi bojlera iz stambene zgrade u ulici Radničko naselje u Pakracu. Policijski službenici tragaju za počiniteljem, javlja Ivana Radić, glasnogovornica PU požeško-slavonske.#krađa#plinski bojleri#radničko naseljeKomentariOstavite komentarIme *Email (nije javno, opcionalno)Komentar *0 / 2000Web stranicaSlažem se s pravilima komentiranja i razumijem da će ime i tekst komentara biti javno vidljivi. Komentari se pregledavaju prije objave.Pošalji komentarUčitavanje komentara…Povezane vijestiDruštvoKamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?24. 06. 2026.ŽivotFra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga24. 06. 2026.GospodarstvoVelika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji24. 06. 2026.AnketaNovi dizajn 034portala mi je:SuperOkU Jugoslaviji je bilo boljeNe sviđa mi se