Javno zdravstvo najavljuje natječaj za kreativne učenike
MJESEC BORBE PROTIV OVISNOSTI

U tijeku je obilježavanje Mjeseca borbe protiv ovisnosti, koji traje od 15. studenog do 15. prosinca. Zavod za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije u suradnji s Policijskom upravom, Centrom za socijalnu skrb i Stambenom zajednicom Pet + organizirat će i održati nekoliko edukativnih tribina za učenike i roditelje u sklopu škola u Požegi i Pakracu, a s ciljem prevencije ovisnosti i zlouporabe droga, stoji u priopćenju koje potpisuje Mato Matijević, ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo.
Najavljeno je i raspisivanje natječaja za najbolje kreativne radove (literarne, likovne i filmske) pod radnim nazivom "Kreativni i NEovisni" za učenike srednjih škola. Njihovi će se uratci promovirati, a najbolji će biti nagrađeni 26. lipnja sljedeće godine, na Dan borbe protiv ovisnosti, dodaje Matijević.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
