Sport

Knježević upisao pobjedu protiv Klarića

EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U BOKSU

Knježević upisao pobjedu protiv Klarića

Bruno Knježević, član požeškog Boksačkog kluba Graciano upisao je pobjedu u drugom kolu Ekipnog prvenstva Hrvatske - sjever bez odigranog meča. Protivnik Antonio Klarić iz Velike Gorice zbog povrede je morao predati borbu jučer u Sesvetama.

Među kadetima, mlađim kadetima i juniorima, Požežani su ostvarili djelomičan uspjeh u ovom kolu. Valentin Vidović je u kategoriji do 48 kg izgubio od Lucijana Bačića iz Rijeke, Robert Krpan je pobijedio Dominika Čičića iz Rijeke (do 54 kg), a Matko Prpić je također pobijedio Krešimira Majcena iz Zagreba (do 75 kg).

Sljedeće kolo Ekipnog prvenstva Hrvatske igrat će se u ožujku, za kada je najavljeno i pojedinačno prvenstvo Hrvatske. Dobar plasman naših boksača i eventualni ulazak u reprezentaciju otvara mogućnost nastupa na kvalifikacijskom turniru u Turskoj, koji potom vodi na Olimpijske igre u London, javlja Željko Krpan, trener BK Graciano.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana