Kutjevački judaši ¨pobrali¨ medalje na natjecanju u Zagrebu
JUDO CUP DUGAVE 2017.

Na jakom međunarodnom judo natjecanju održanom u Zagrebu jučer (6.5.) pod nazivom "Judo CUP Dugave 2017" sudjelovali su i judaši iz judo kluba "Kutjevo" sa svojom sekcijom iz Čaglina. Nastupili su sa 8 natjecatelja (4 iz Kutjeva i 4 iz Čaglina) te osvojili 9 medalja. 3 zlata, 2 srebra i 4 bronce. Na natjecanju je ukupno nastupilo 400 natjecatelja iz 35 klubova.
Zlato za JK "Kutjevo", sekciju Čaglin osvojili su Ivona Švajda, Ivona Bošnjak (koja je osvojila srebro i u većoj uzrasnoj skupini) te Petar Marjanović. Srebro su osvojili Ivona Bošnjak u većoj uzrasnoj skupini te Jakov Šipoš. Broncom su se okitili Emma Fridrh, Petra Grgurić, Marija Marjanović te Gabrijel Pečurlić.
Čestitamo svim našim judašicama i judašima na pokazanom znanju i vještini te uspješnoj "berbi" medalja.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



