Društvo

Kutjevčani obilježili Dječji tjedan na Trgu graševine (foto)

CRTANJEM I IGROM

Kutjevčani obilježili Dječji tjedan na Trgu graševine (foto)

Grad Kutjevo je u suradnji s Društvom naša djeca Kutjevo i ove godine na Trgu graševine priredio manifestaciju za djecu Dječjeg vrtića Kutjevo i djecu nižih razreda Osnovne škole Z. Turković u povodu Međunarodnog dječjeg tjedna. Gradonačelnik Ivica Nikolić  pozdravio je  sve mališane te im zaželio puno dobrih uspjeha u školi i puno dječje igre što je i upriličeno zabavnim programom na trgu.

Nikolić je pozvao mališane da svojim porukama, koje su oslikavali na pločniku pod nazivom „Da sam ja gradonačelnik/ca“  izraze svoje želje, misli i osjećaje te da se kroz njihove poruke čuje i njihov glas. Uz slastice, grickalice i sokove koji su se dijelili djeci, a i njihovim roditeljima i nastavnicama, djeca su pjevala, plesala i igrala se uz animatora – veselog klauna. Veseloj pjesmi i ciki razdraganih mališana radovali su se i prolaznici koji su se prisjetili svojih dana iz djetinjstva.

- Ovo je jako veselo i lijepo i voljeli bi da je ovako svaki dan, malo da učimo ali da je klaun s nama svaki dan - bile su riječi djece, koja se vesela i sretna nisu odvajala od svog najdražeg klauna.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Kutjevo d.d. - Kad misliš na graševinu....