Mladi pakrački glazbenici napunili gradsku vijećnicu (foto)
BOŽIĆNI KONCERT

Velika gradska vijećnica bila je popunjena do zadnjeg mjesta jučer kada su učenici Glazbene osnovne škole Pakrac održali Božićni koncert. Nastupilo je više od 50 učenika, od prvog pa sve do šestog razreda, a slušatelje su zabavljali zbor i komorni glazbeni sastavi te tamburaški sastav "Sjenke" iz Nove Gradiške.
Ravnateljica Alfreda Petani Grafina nije krila oduševljenje izvedbama.- Mogu s ponosom reći da je koncert bio fantastičan, djeca su se stvarno pokazala i ovom im prilikom čestitam - kazala je ravnateljica.
Koncert je pokazao da Pakrac ima talentiranih mladih glazbenika, od kojih bi valjalo istaknuti Dunju Đurđević, mladu flautisticu koja planira nastaviti školovanje u Glazbenoj školi Daruvar, harmonikaše i mladog Franka Kelemena kojega su pohvalili i članovi gostujućeg tamburaškog sastava.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: