Mladi rukometaši upisali dvije pobjede
ZAVRŠILA RUKOMETNA SEZONA ZA MLAĐE KADETE

Posljednje kolo 1. hrvatske mlađe kadetske rukometne lige skupine E koju čine rukometni klubovi Požega, Viro Virovitica, Koprivnica i Nexe Našice odigrano je proteklog vikenda u Sportskoj dvorani Grabrik.
Naši mladi rukometaši tako su za kraj sezone upisali dvije sjajne pobjede. Rezultatom 22:16 su pobijedili RK Viro Virovitica, dok su Koprivničane dobili rezultatom 22:10. Najbolji strijelac Požežana u utakmici protiv Viro Virovitica bio je Stjepan Perišić s 8 postignutih golova, dok je Koprivničanima najviše utrpao Tomislav Berač 6 komada.Trener mlađih kadeta RK Požega je Hrvoje Jurković.
Rezultati ostalih utakmica:RK Koprivnica - RK Nexe 21:26RK Nexe - RK Viro Virovitica 21:17
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
