Crna kronika

Monika Grgurović (15) sama se vratila kući

OBUSTAVLJENA POTRAGA

Monika Grgurović (15) sama se vratila kući

Nakon što je jutros PU požeško-slavonska pozvala građane da pomognu u potrazi za nestalom 15-godišnjakinjom iz Lipika, ona se sama vratila kući oko 13 sati, javljaju iz policije.

Objavljeno jutros:

15-godišnja Monika Grgurović iz Lipika udaljila se jučer oko 10 sati od kuće u nepoznatom pravcu i tada joj se gubi svaki trag.

Monika je visoka oko 160 centimetara, srednje tjelesne građe, duge ravne kestenjaste kose i smeđih očiju. Prilikom odlaska bila je odjevena u smeđi kaput do koljena, plave traperice i smeđe čizmice.

"Molimo sve građane koji imaju bilo kakvu informaciju, koja bi pomogla u pronalasku Monike Grgurović, da se jave u najbližu policijsku postaju ili na telefonski broj 192", stoji u priopćenju koje potpisuje Ivana Radić, glasnogovornica PU požeško-slavonske.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Kutjevo d.d. - Kad misliš na graševinu....