NaslovnicaCrna kronikaNa motocrossu ukraden mobitel ¨Samsung¨Crna kronikaNa motocrossu ukraden mobitel ¨Samsung¨KRAĐA MOBITELAPPU požeško slavonska2. svibnja 2017.4 min čitanja4.206 pregledaPodijeli:Na motocross stazi u Prekopakri, jučer (1.5.) nepoznati počinitelj (ili više njih) je otuđio mobitel marke "Samsung" u vlasništvu 21-godišnjaka. Policijski službenici tragaju za nepoznatim počiniteljem protiv kojeg slijedi kaznena prijava.#krađa#mobitel#samsung#prekopakra#policija#motocrossKomentariOstavite komentarIme *Email (nije javno, opcionalno)Komentar *0 / 2000Web stranicaSlažem se s pravilima komentiranja i razumijem da će ime i tekst komentara biti javno vidljivi. Komentari se pregledavaju prije objave.Pošalji komentarUčitavanje komentara…Povezane vijestiGospodarstvoVelika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji24. 06. 2026.DruštvoBaki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu24. 06. 2026.KulturaKutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo23. 06. 2026.AnketaNovi dizajn 034portala mi je:SuperOkU Jugoslaviji je bilo boljeNe sviđa mi se