Nagrađeni požeški najčitatelji, najmlađa ima 3 godine
GRADSKA KNJIŽNICA

Gradska knjižnica i čitaonica Požega i ove je godine nagradila svoje najvjernije korisnike. Najčitatelji Odjela za odrasle ovog su puta Jasminka Antunović iz Požege, Dražen Rekaš iz Eminovaca, Violeta Lubar iz Jakšića, Mihaela Majin iz Požege i Marjana Sajfert iz Brestovca. Za najčitatelja studijskog odjela i čitaonice izabran je Valentin Orišković iz Skenderovaca, a najslušatelji na Glazbenom odjelu su Sandi Prpić iz Požege i Branislav Stojaković iz Vidovaca. Za suradnju s kulturnim i pedagoškim ustanovama istaknuta je Katolička osnovna škola, a za obitelj najvjerniju knjizi izabrana je obitelj Knezović - Ksenija, Damir, Petra, Mihaela i Lukas. Poklon najmlađoj čitateljici, trogodišnjoj Petri Pribičević uručio je gradonačelnik Vedran Neferović.
Foto: Pozega.hr
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
