OK Sokol se bodovno odvojio na vrhu ljestvice
MUŠKA ODBOJKAŠKA LIGA

Nakon odigrana 4 kola Muške odbojkaške lige Požega, ekipa OK Sokol se očekivano bodovno odvojila na vrhu od ostatka lige. Za tu ekipu igraju mlađi odbojkaši istoimenog kluba, dok za novu ekipu "Tvornica sporta" igraju vaterani Odbojkaškog kluba Sokol. U njihovom međusobnom susretu u prošlom kolu mlađi odbojkaši bili su bolji od veterana. Na dnu ljestvice je Tekija koja još uvijek nije ostvarila nijedan bod. Peto kolo igrat će se iduće nedjelje, kada će se sastati Jakšić i OK Sokol, Tekija i Tvornica sporta te Pegaz i Škanjci.
Tablica nakon 4. kola
1. OK SOKOL...................8 (8:3)2. TVORNICA SPORTA............4 (5:2)3. ŠKANJCI....................4 (5:4)4. JAKŠIĆ.....................2 (3:4)5. PEGAZ......................2 (3:5)6. LUKAČ......................2 (3:7)7. TEKIJA.....................0 (2:4)
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
