Općina Jakšić bez hrvatskih obilježja povodom državnog praznika
NE SLAVE DRŽAVNI PRAZNIK

Općina Jakšić povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, na svojoj zgradi nije istakla hrvatsku zastavu niti bilo koje drugo obilježje koje bi upućivalo na to da se radi o državnom prazniku, odnosno danu ponosa svih hrvata.
I dok je cijela Hrvatska ponosno isticala domovinska obilježja i sa ponosom se prisjećala Dana pobjede i svih hrvatskih branitelja, pogotovo onih koji su svoje živote ugradili u temelje naše samostalnosti. Susjedni Grad Pleternica je postavio preko 200 zastava a od Jakšića ni "a"
Što se dogodilo i zašto načelnik Kovačević nije poveo računa da istakne obilježja i na primjeren način obilježi jučerašnju svetkovinu, nije nam poznato.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



