Općina Kaptol ulaže 160.000 kuna u nogometno igralište
SLIJEDI SIJANJE TRAVE

Od jeseni bi Nogometni klub Kaptol konačno mogao ponovno igrati utakmice na domaćem terenu. Ovih je dana nogometno igralište ponovno preorano i pripremljeno za sijanje trave.
- Još proljetos smo počeli s uređenjem. Budući da nismo imali do kraja riješen sustav navodnjavanja nije bilo moguće posijati travu. Sada smo u potpunosti završili navodnjavanje i sve je spremno za sijanje trave - pojašnjava Mile Pavičić, načelnik općine Kaptol.
Uređenje igrališta koštat će oko 160 tisuća kuna, a financira se iz općinskog proračuna.
Trideset tisuća kuna utrošeno je za sustav navodnjavanja, 47 za humus, pijesak i gnojiva dok će gotovo 84 tisuće koštati trava, njezino održavanje i prva košnja. Uz glavno je igralište uređeno i pomoćno za održavanje treninga. Još do jeseni će gostujuće ekipe Kaptolčani ugošćavati na igralištu u Vetovu.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: