Pakrac: Motociklist teško ozlijeđen u sudaru na Krndiji
DVIJE PROMETNE NESREĆE

Policijska uprava požeško-slavonska zabilježila je tijekom jučerašnjeg dana dvije prometne nesreće u kojima su tri osobe ozlijeđene.
44-godišnji vozač motocikla marke Yamaha udario je u osobni automobil VW golf kojim se nepropisno vožnjom unazad uključivao u promet 39-godišnjak. Nesreća se dogodila jučer ujutro u Orljavskoj ulici u Požegi. Vozač motocikla lakše je ozlijeđen, a protiv vozača automobila slijedi obavezni prekršajni nalog.
U drugoj prometnoj nesreći, koja se predvečer dogodila u ulici Krndija u Pakracu, 26-godišnja vozačica opela "Corsa" započela je skretati vozilom ulijevo na travnatu površinu, a da se nije prethodno uvjerila može li to učiniti bez opasnosti za druge sudionike u prometu. 53-godišnji vozač motocikla marke Kymco je udario u njezin automobil. Vozač motocikla teško je ozlijeđen, a 57-godišnji putnik na motociklu lakše. Protiv 26-godišnje počiniteljice ove prometne nesreće slijedi kaznena prijava, stoji u policijskom izvješću.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
EU PROJEKT: Energetska obnova višestambene zgrade na adresi Vinogradska 7, Pleternica - NPOO.C7.2.I1.01.0154
09. 06. 2026.
Požeški športski savez ponovno organizira besplatnu Školu plivanja za djecu i mlade s teškoćama
09. 06. 2026.
Povjerovala u brzu zaradu od kriptovaluta pa ostala bez većeg iznosa novca
09. 06. 2026..jpg)
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: