Pešalov i De Mori poučili polaznike seminara
SEMINAR U BODY ARTU

U Fitness centru Body Art, u subotu je održan seminar za rekreativce i natjecatelje čiji su voditelji bili Milijana De Mori i legendarni Nikolaj Pešalov.
Pešalov je olimpijski pobjednik u dizanju utega, osvajač 15 medalja a Hrvatsku dok je Milijana šampionka u powerliftingu i weight liftingu.
Seminaru je prisustvovalo 25 polaznika, iz Požege, Slavonskog Broda i Nove Gradiške, koji su imali jedinstvenu priliku učiti od najboljih a bio je iznimno poučan jer osim teorije, polaznici seminara imali su priliku i praktično probati izvesti vježbe, uz korekcije Milijane i Nikolaja.
Svi polaznici seminara dobili su i mali poklon od strane Fitness centra Body Art i Polleo sporta.
Zahvaljujemo se svima koji su nam pomogli u realizaciji ovog seminara, sponzoru Polleo sportu, našim polaznicima seminara i naravno, Milijani de Mori i Nikolaj Pešalov-u.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti


Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:


