Pijani za upravljačem: Vozačica s 1,9 i vozač s 2,47 promila
UGROŽAVANJE JAVNOG PROMETA

Policijska uprava požeško-slavonska jučer je zabilježila dva ugrožavanja javnog prometa.
Oko 3 sata iza ponoći zaustavljena je 22-godišnja vozačica osobnog automobila marke Daewoo daruvarskih registracijskih oznaka u Ulici braće Radića u Pakracu. Njoj je utvrđena prisutnost alkohola u organizmu u koncentraciji od 1,9 promila.
U isto vrijeme u Ulici Stjepana Radića u Grabarju kod Kutjeva zaustavljen je 57-godišnji vozač automobila marke Audi požeških registracija kod kojega je utvrđena prisutnost alkohola u koncentraciji od 2,47 promila.
Budući da je prijetila opasnost da će nastaviti s ugrožavanjem javnog prometa, 22-godišnjakinja i 57-godišnjak smješteni su u posebne prostorije policije do otrežnjenja i protiv njih slijede optužni prijedlozi, stoji u policijskom izvješću.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
