Master gradnja
Sport

Pleterničani bolji od Belišća, ali vraćaju se kući bez bodova

3. HNL - ISTOK

Pleterničani bolji od Belišća, ali vraćaju se kući bez bodova

Nogometaši pleterničke Slavije unatoč dobroj utakmici nisu u Belišću uspjeli izvući niti jedan bod. Zahvaljujući lošoj igri na početku, domaćin je već nakon 20 minuta vodio rezultatom 2:0. U drugom poluvremenu golom Davora Žafranića gosti smanjuju na konačni rezultat 2:1.

- U drugom dijelu prvog i tijekom cijelog drugog poluvremena bili smo bolji, ali postigli smo samo jedan gol. Šteta što su se igrači probudili tek kod rezultata 2:0 i počeli igrati - rekao je Dalibor Bognar, trener Slavije, koji dodaje kako je problem i to što je pet njegovih igrača bilo sinoć na maturalnim zabavama, a danas je, čini se, sve važnije od nogometa.

U utorak Pleterničane očekuje kupsko gostovanje u Pakracu, a sljedeće subote im u goste dolazi Đakovo. Bognar se nada da će uspjeti spojiti dvije pobjede.

Drugi požeško-slavonski predstavnik u 3. HNL, NK Lipik slobodan je u ovom kolu.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Kutjevo d.d. - Kad misliš na graševinu....