Počela Ženska odbojkaška liga: Tehnik svladao Obrtničku
ODIGRANO PRVO KOLO

Počela je nova sezona Ženske odbojkaške lige Požega u organizaciji Požeškog športskog saveza. U ligi se ove godine natječe 12 rekreativnih ženskih odbojkaških ekipa. Nova ekipa je Jadransko osiguranje dok se u ligi više ne natječu Pošta i HZZO.
Prije početka nove sezone predsjednik Požeškog sportskog saveza Krešimir Pavelić uručio je pehare za prva tri mjesta (Ratarnica, Bolnica, Požega) u prošloj sezoni te priznanja za sudjelovanje svim ekipama. U derbiju kola Tehnic je bio bolji od Obrtničke dok su u ostalim susretima favoriti ostvarili očekivane pobjede.
Rezultati 1. kola:
Ratarnica – Jadransko osiguranje 2:0 (25:18, 25:8)Požega – Poljana 2:0 (25:14, 25:11)Policija – Papuk 2:0 (28:26, 27:25)Bolnica – H. šume 2:0 (25:12, 25:21)Porezna – Euroherc 2:0 (25:21, 25:21)Obrtnička – Tehnic 0:2 (19:25, 25:27)
Iduće nedjelje se u Grabriku igraju u utakmice 2. kola. U 17 sati igraju Jadransko – Tehnic i Papuk – Obrtnička, u 18 Euroherc – Policija i Poljana – Porezna te u 19 sati H. šume – Požega i Ratarnica – Bolnica.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
