Policija bilježi 30 posto manje prekršaja
JAVNI RED I MIR U SRPNJU

Na području Policijske uprave požeško-slavonske u srpnju su zabilježena 32 narušavanja javnog reda i mira, što je tridesetak posto manje nego u prethodnom mjesecu i otprilike isto toliko manje nego u srpnju prošle godine.
Najveći broj prekršaja zabilježen je u Požegi (17), a slijede Pakrac sa 6 i Kutjevo s 4 prekršaja. Najbrojniji su prekršaji koji znače tuču i viku na javnom mjestu, a slijedi omalovažavanje policijskih službenika i drsko ponašanje.
U srpnju je zbog kršenja javnog reda i mira prijavljeno 48 osoba, među kojima je 11 maloljetnika. 44 su muškarca i 4 žene. Svaki drugi prekršaj počinile su osobe pod utjecajem alkohola, ustvrdio je Krunoslav Kokić, službenik za odnose s javnošću PU požeško-slavonske.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
EU PROJEKT: Energetska obnova višestambene zgrade na adresi Vinogradska 7, Pleternica - NPOO.C7.2.I1.01.0154
09. 06. 2026.
Požeški športski savez ponovno organizira besplatnu Školu plivanja za djecu i mlade s teškoćama
09. 06. 2026.
Povjerovala u brzu zaradu od kriptovaluta pa ostala bez većeg iznosa novca
09. 06. 2026..jpg)
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: