Život

Pomalo razočarana, ali ne žali: I ulazak u finale je uspjeh!

VELIČANKA U ZAVRŠNICI IZBORA MISS UNIVERSE CROATIA

Anita se priprema za finale: I dalje vjerujem u sebe (foto)

Naša predstavnica na izboru Miss Universe Croatia, 19-godišnja Veličanka Anita Modrić u finalnoj večeri nije ušla među prvih deset te nije osvojila nijednu nagradu. Međutim, nema puno razloga za nezadovoljstvo jer samo sudjelovanje i ulazak među 20 najljepših Hrvatica Aniti je značio puno.

- Pomalo jesam razočarana jer puno sam ulagala u sebe i odricala se, izdvajala svakoga dana barem sat-dva za vježbe, vjerovala sam da ću barem ući među prvih 10, no što je, tu je. Za mene je velik uspjeh i to što sam na regionalnom natjecanju izabrana za Miss fotogeničnosti Slavonije i Baranje. I ponosna sam na potporu koju sam tijekom zadnjih mjeseci dobivala od ljudi iz našega kraja - rekla je Anita Modrić za 034portal.

Anita dodaje kako se zahvaljuje svima na lijepim riječima potpore i za glasove na fan-stranici Miss Universe na Facebooku te je ponosna što je ove godine na državnom natjecanju pobijedila Slavonka Elizabeta Burg iz Vrbanje.

Naša velička ljepotica već je obasuta ponudama fotografa.

- Javljaju mi se fotografi sa svih strana. Imam dogovoreno slikanje na orahovačkom jezeru, na veličkim bazenima, a u kontaktu sam i s jednim talijanskim fotografom koji planira doći u Hrvatsku i da ostvarimo suradnju. Mogućnosti se otvaraju, ali škola mi je i dalje uz obitelj na prvom mjestu. Planiram u svakom slučaju završiti fakultet - rekla je Anita, dodavši kako ne zna hoće li se i sljedeće godine prijaviti za natjecanje Miss Universe Croatia.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana