Požežani registrirali bicikle: Pedaliranje sve popularnije
ZDRAVO, EKOLOŠKI I JEFTINO

Policajci su više nego zadovoljni današnjim odazivom Požežana na akciju registriranja bicikala. U policijsku bazu evidentiranih dvokotača tijkom trosatne akcije upisano je 78 bicikala, što će u slučaju krađe i pronalaska bicikla značiti lakše utvrđivanje vlasnika.
- Bicikli se sve više kradu, cijela obitelj je već registrirala svoje bicikle, mislim da ovakve akcije mogu pomoći u sprečavanju krađe, ali i pronalasku kradljivaca, rekla je Požežanka Maja Ploužek Dorontić.
Kontakt policajac Željko Drašković pojasnio je kako je za registraciju bicikla potrebna potvrda o vlasništvu, dakle račun, dodajući kako današnja akcija ispred trgovačkog centra Alles nije kraj registriranja bicikala u Požegi.
- Mi ćemo i dalje na raznim događajima imati ovakve akcije. Razmišljamo i da odredimo jedan dan u tjednu kada će građani redovno u policijskoj postaji moći doći i registrirati svoje bicikle. Imamo i suradnju s trgovinama bicikala pa već kod kupnje vlasnici dobivaju potvrde za registraciju.
Natjecanje u spretnosti vožnje
Ispred Allesa održana je biciklijada na kojoj su spretnost vožnje pokazala djeca u dvije starosne skupine. Najbolji su dobili na poklon bicikl sponzora, a drugoplasirani i trećeplasirani tenisice s kotačima.
Nagrađeni u kategoriji do 9 godina1. Antonio Perić2. Mihael Mandić3. Lara Vučica
Nagrađeni u kategoriji od 10 do 12 godina1. Luka Smajšek2. Luka Obradović3. Filip Čeliković
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti


Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:


