Radionica za osobe treće dobi ¨Korištenje pametnih telefona¨
GRADSKA KNJIŽNICA I ČITAONICA POŽEGA

U okviru Tjedna cjeloživotnog učenja Gradska knjižnica i čitaonica Požega u suradnji s Učilištem Obris iz Požege organizira radionicu za osobe treće životne dobi na temu KORIŠTENJE PAMETNIH TELEFONA koja će se održati 6. listopada 2017. u 10:00 sati u Čitaonici Gradske knjižnice.
Naučite kako da uz pomoć pametnih telefona lakše i jeftinije komunicirate s obitelji i prijateljima, fotografirate, dijelite fotografije, organizirate svoje vrijeme i još mnogo toga.
Voditelji radionice su prof. Igor Štavlić i asistentica Senka Pavić.
Broj sudionika je ograničen te su stoga obavezne prijave na broj telefona: 034 273 251 ili na 099 214 24 08 ili osobno na Odjelu za odrasle Gradske knjižnice.
Dođite i ponesite svoj pametni telefon!
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
