Ramci i Hercegovci bez pobjednika u Velikoj
TRADICIONALNA UTAKMICA

Jučer se na veličkom stadionu u organizaciji Zavičajne udruge Herceg Stjepan iz Požege odigrala tradicionalna utakmica Hercegovaca i Ramaca. Već duži niz godina odigravaju se ovi lijepi susreti u kojima je najmanje važan rezultat, a najvažnije lijepo druženje.
Tako je bilo i ovoga puta, iako su na terenu bili pravi nogometni majstori, uglavnom ipak u veteranskim godinama iako je bilo i još uvijek aktivnih igrača. Ipak, nije se nitko štedio, svi su željeli pobjedu, a na kraju su Hercegovci napokon prekinuli veliku seriju pobjeda Ramaca, no nisu došli do pobjede. Najprije je Miro Papak iz kaznenog udarca donio prednost Ramcima, pa Hercegovci rade preokret golovima Igora Mihalja i Bernarda Raguža, a doslovno 15ak sekundi prije kraja konačnih 2:2 postavio je Jako Novak.
Nakon utakmice u restoranu na stadionu upriličena je zajednička večera u organizaciji Zavičajne udruge Herceg Stjepan kojom od nedavno predsjeda načelnik općine Velika Vlado Boban koji je uvodno i pozdravio sve prisutne te najavio i sljedeće godine novo druženje. S obzirom kako njegovoj momčadi ide u ovim utakmicama, nije nemoguće da angažira i Gabrijela i Brunu da napokon "skinu" žilave Ramce koji će sljedeći organizirati taj dvoboj.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
EU PROJEKT: Energetska obnova višestambene zgrade na adresi Vinogradska 7, Pleternica - NPOO.C7.2.I1.01.0154
09. 06. 2026.
Požeški športski savez ponovno organizira besplatnu Školu plivanja za djecu i mlade s teškoćama
09. 06. 2026.
Povjerovala u brzu zaradu od kriptovaluta pa ostala bez većeg iznosa novca
09. 06. 2026..jpg)
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: