Sandstorm 2012: Kutinčani slavili na požeškim bazenima
ODBOJKA NA PIJESKU

Gosti iz Kutine slavili su na turniru u odbojci na pijesku "Sandstorm 2012" održanom na Gradskim bazenima u Požegi. Prvo mjesto u konkurenciji 14 muških ekipa osvojio je dvojac Androić-Fuljatić, koji je u finalu svladao također Kutinčane Lukačević-Globan. Treće mjesto je osvojila požeška ekipa Pisker-Šunjo. U ženskoj konkurenciji, među 6 prijavljenih ekipa očekivano su bile najbolje Požežanke Iris Ivaniš i Daria Banožić, koje su u finalu pobijedile dvojac Rajnović-Krstanović. Utakmica za 3. mjesto u ženskoj konkurenciji nije odigrana zbog mraka, odgođena je za sutra. Turnir "Sandstorm 2012" zajedničkim su snagama organizirali Odbojkaški klub Sokol i Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea.
FOTOPogledajte fotogaleriju.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
