¨Sve je bilo u dimu, a žena mi je zbog šoka završila u bolnici¨
GROM IM UDARIO U KUĆU

"Bio sam u radionici kada se to dogodilo. Ne mogu vam opisati taj osjećaj kad je opalilo, sve se dimilo. Istrčao sam van i ugledao dim. Sve je bilo u dimu, prvo sam pomislio da se kuća zapalila", prepričava nam Nikola Ivanković, stanovnik Ulice Stjepana Radića u Trenkovu trenutak kada je grom pogodio njegovu kuću.
U trenutku udara u kući se nalazila Nikolina supruga. Nije tjelesno ozlijeđena, ali je zbog pretrpljenog šoka prevezena u požešku bolnicu.
- Ona je stajala u kuhinji, od siline udara je poskočila. Tu su joj ostale papuče, vidite? - pokazuje Ivanković dok je još uvijek pod utiskom nemilog događaja. Iako nema ozlijeđenih osoba, grom je prouzrokovao veliku štetu na njihovoj obiteljskoj kući. Elektroinstalacije su vjerojatno uništene kao i uređaji, a po cijeloj je kući staklo od žarulja i lustera te otpadnuta žbuka.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Pobjednik Šahovskog turnira u Čaglinu 84-godišnji velemajstor Milan Vukić iz Banja Luke
10. 08. 2026.
Molitveno bdijenje u požeškoj crkvi sv. Lovre u predvečerje svečeva blagdana
10. 08. 2026.
Osušeni vijenci braniteljima: Gdje je odgovornost Komunalca i direktorice Puntarić?
09. 08. 2026..jpg)
Anketa
Koji je najveći problem slavonske poljoprivrede?