NaslovnicaCrna kronikaU Biškupcima gorio divlji deponijCrna kronikaU Biškupcima gorio divlji deponijPOŽARPPU požeško slavonska4. kolovoza 2017.4 min čitanja3.427 pregledaPodijeli:Između 18 i 18.45 sati jučer (3.8.) , u mjestu Biškupci, došlo je do samozapaljenja divljeg odlagališta smeća prilikom čega je izgorjelo smeće i suha trava.#požar#biškupci#divlji deponij#vatrogasciKomentariOstavite komentarIme *Email (nije javno, opcionalno)Komentar *0 / 2000Web stranicaSlažem se s pravilima komentiranja i razumijem da će ime i tekst komentara biti javno vidljivi. Komentari se pregledavaju prije objave.Pošalji komentarUčitavanje komentara…Povezane vijestiDruštvoBaki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu24. 06. 2026.KulturaKutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo23. 06. 2026.Sport Pobjednik - majstorski kandidat Radoslav Babić iz Bijelog Brda23. 06. 2026.AnketaNovi dizajn 034portala mi je:SuperOkU Jugoslaviji je bilo boljeNe sviđa mi se