U Lermanovoj se nije dogodila prometna nesreća nego prometni prekršaj
POLICIJA UTVRDILA

Policija je danas dovršila istragu incidenta koji se dogodio u petak predvečer, točnije oko 17:30 u Lermanovoj ulici u požeškoj pješačkoj zoni. Utvrđeno je da je počinitelj 36-godišnji muškarac i slijedi mu prekršajna prijava.
Podsjetimo, očevidac Karlo Mandić rekao nam je da je pješačkom zonom projurio automobil, udario pješakinju i nastavio voziti dalje. Pješakinja je bila u šoku te je zvala policiju. Bilo je očevidaca koji su zapisali registarske oznake automobila, a policija je do danas ispitivala sve detalje ovog događaja.
- Budući da nije bilo štete niti ozlijeđenih osoba, ne može se raditi o prometnoj nesreći. Protiv počinitelja slijedi prekršajna prijava zbog kretanja vozilom po pješačkoj zoni - izvijestila nas je Ivana Radić, glasnogovornica PU požeško-slavonske.
Iste večeri su srušeni lampa i cvjetnjak u Ulici sv. Florijana. Tu je policija utvrdila da se stup srušio zbog ranijih oštećenja.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
