U prometnim nesrećama stradali pješak (16) i biciklist (75)
U OSJEČKOJ I KOD KAMENITIH VRATA

Jučer su se dogodile dvije prometne nesreće s ozlijeđenim osobama, doznajemo iz PU požeško-slavonske.
Oko pola sata prije podneva u Osječkoj je ulici 33-godišnja vozačica automobila marke Fiat Punto požeških registarskih oznaka, uslijed neprilagođene brzine, vozilom naletjela na 16-godišnjeg pješaka koji je prelazio cestu na obilježenom pješačkom prijelazu.
Pješak je zadobio lake tjelesne ozljede, a protiv 33-godišnje vozačice slijedi prekršajna prijava.
Oko 19 sati dogodila se još jedna prometna nesreća. Na raskrižju ulica Kamenita vrata i Vjekoslava Babukića 75-godišnji biciklist je oduzeo prednost prolaska 27-godišnjem vozaču automobila VW Passat. Biciklist nije imao upaljena svjetla ni reflektirajući prsluk, a vozaču Passata je utvrđena prisutnost alkohola u organizmu u koncentraciji od 2,23 promila.
Biciklist je tom prilikom lakše tjelesno ozlijeđen, a protiv obojice slijedi prekršajna prijava. Pijani vozač je smješten u policiju do otrežnjenja.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
EU PROJEKT: Energetska obnova višestambene zgrade na adresi Vinogradska 7, Pleternica - NPOO.C7.2.I1.01.0154
09. 06. 2026.
Požeški športski savez ponovno organizira besplatnu Školu plivanja za djecu i mlade s teškoćama
09. 06. 2026.
Povjerovala u brzu zaradu od kriptovaluta pa ostala bez većeg iznosa novca
09. 06. 2026..jpg)
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: