NaslovnicaCrna kronikaZbog prometnog prekršaja nazvao policiju i vrijeđao ihCrna kronikaZbog prometnog prekršaja nazvao policiju i vrijeđao ihS MOBILNOG TELEFONAMM.N.11. studenoga 2011.4 min čitanja2.860 pregledaPodijeli:Žaleći se na prijavu zbog počinjenog prometnog prekršaja, 61-godišnjak je jučer oko podneva nazvao policiju iz Ulice Franje Thauzyja te je vrijeđao i omalovažavao službenike, stoji u policijskom izvješću. Protiv njega slijedi optužni prijedlog.#vrijeđanje policijskih službenika#prometni prekršajKomentariOstavite komentarIme *Email (nije javno, opcionalno)Komentar *0 / 2000Web stranicaSlažem se s pravilima komentiranja i razumijem da će ime i tekst komentara biti javno vidljivi. Komentari se pregledavaju prije objave.Pošalji komentarUčitavanje komentara…Povezane vijestiDruštvoKamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?24. 06. 2026.GospodarstvoVelika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji24. 06. 2026.DruštvoBaki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu24. 06. 2026.AnketaNovi dizajn 034portala mi je:SuperOkU Jugoslaviji je bilo boljeNe sviđa mi se