Žestoki bendovi i ulični performansi okupili mnoštvo (video)
ZATVARANJE POŽEŠKOG KULTURNOG LJETA

Terasa caffe bara Evergreen bila je sinoć premalena za velik broj posjetitelja festivala Žestoko protiv vrućine, koji se u organizaciji Turističke zajednice grada Požege i udruge KAMP održao petu godinu zaredom. Ovom je odlično posjećenom manifestacijom ujedno svečano zatvoreno Požeško kulturno ljeto.
Nastupili su punk i metal bendovi iz obližnjih gradova: Kriva istina (SB), Forbidden Lifeform (NA) i Novi svijet (OR). Ispred Evergreena posjetitelji su mogli uživati u izložbi fotografija požeških autora Marina Brkića i Željka Milakovića. Radi se o fotografijama s koncerata, dakle tematski povezanih s festivalom. Najveću pažnju i ovacije publike osvojili su bljuvači vatre, žongleri i ulični svirači u pješačkoj zoni.
- Zadovoljni smo odazivom publike i atmosferom. Čuo sam dosta pozitivnih kritika za izložene fotografije - rekao je Denis Treskanica, predsjednik udruge KAMP.
Požeško kulturno ljeto svečano su zatvorili Bruno Horvat, direktor Turističke zajednice i Marijan Cesarik, dopredsjednik Gradskog vijeća Požege.
FOTOPogledajte fotogaleriju
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
