Zvečevo d.d. pred krajem !!!???
RADNICI ZVEČEVA IDU U ŠTRAJK !!??

Kako smo već pisali o teškoj situaciji požeške tvrtke Zvečevo d.d. danas neslužbeno doznajemo da će u ponedjeljak 15. svibnja radnici te tvrtke ići u štrajk.
Naime prema riječima nama bliskog izvora neki radnici su dobili plaću za mjesec ožujak, a neki nisu odnosno bolje rečeno neki radnici imaju prednost isplate plaća u odnosu na druge radnike.
Iako je premijer Plenković na obilježavanju dana Požeško – slavonske županije rekao kako je upoznat sa situacijom Zvečeva d.d., predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović koja je boravila nekoliko dana u Požegi te i ministar Marić koji je službeno bio u Požegi, župan Tomašević i mnogi drugi rekli su da će pomoći toj tvrtki, ne samo njoj već se tu spominjala i "Orljava", "Eta", odmaralište "Zvečevo" i neke druge tvrtke, ali izgleda ništa od toga.
Radna mjesta 300-tinjak radnika ipak su ugrožena, tvrtka koja je jedan od prepoznatljivosti Požege, a možemo reći i da ima povijesnu važnost u Požegi zadesit će ona najgora sudbina jer se čuvaju leđa i fotelje pojedinaca.
Prvo nas LAŽU pa KRADU, a što sada možemo sljedeće očekivati ostaje za vidjeti u ponedjeljak.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
EU PROJEKT: Energetska obnova višestambene zgrade na adresi Vinogradska 7, Pleternica - NPOO.C7.2.I1.01.0154
09. 06. 2026.
Požeški športski savez ponovno organizira besplatnu Školu plivanja za djecu i mlade s teškoćama
09. 06. 2026.
Povjerovala u brzu zaradu od kriptovaluta pa ostala bez većeg iznosa novca
09. 06. 2026..jpg)
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: