Biskup Ivo primio voditeljice Udruge „Mali princ“
Požeški biskup Ivo Martinović primio je u utorak 10.

Požeški biskup Ivo Martinović primio je u utorak 10. ožujka 2026. godine u Biskupskom domu predsjednicu Udruge „Mali princ“ iz Požege Danijelu Franjetić Medilović u pratnji članice Udruge i koordinatorice projektnih aktivnosti Ive Pavković. Osnovala ju je skupina roditelja kao odgovor na brojne izazove s kojima se svakodnevno susreću obitelji djece s teškoćama u razvoju, poput nedostatka zdravstvenih i socijalnih usluga, kulturnih i sportskih sadržaja za djecu, stručnog kadra te adekvatnog prostora za obrazovanje i rehabilitaciju.
Predstavnice Udruge su biskupa Ivu upoznale sa radom i poteškoćama s kojima se susreću u svom svakodnevnom djelovanju istaknuvši važnost brige za najslabije u društvu.
Biskup Ivo zahvalio im je na svemu dobrom što čine zajedno sa svim članovima Udruge i naglasio važnost njihovog djelovanja i brige za najslabije u društvu i narodu. Izražavajući blizinu i pomoć u nastojanjima i djelovanju Udruge, zazvao je Božji blagoslov na njih i njihov rad.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
