Biskup Martinović primio provincijalnu poglavaricu Sestara milosrdnica
U Biskupskom domu u Požegi, 12.

U Biskupskom domu u Požegi, 12. ožujka 2025. biskup Ivo Martinović primio je u službeni posjet s. Barbaru Vručinu, provincijalnu poglavaricu sestara milosrdnica Provincije Bezgrješnog začeća BDM u Zagrebu, u pratnji provincijalne ekonome s. Monike Kolić.
Razgovarali su o poslanju sestara milosrdnica u požeškom samostanu i njihovu sudjelovanju u pastoralu Požeške biskupije. Posebnu pozornost posvetili su nastavku djelovanja Samostana u biskupijskoj kući u Požegi, u kojoj je do 2020. godine djelovao Caritas Požeške biskupije.
I ovom prilikom biskup Ivo zahvalio je provincijalnoj poglavarici za požrtvovnost kojom sestre njezine Provincije djeluju na nekoliko pastoralnih područja požeške mjesne Crkve.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Bećarac nije prošlost: Jasna Hoffmann istaknula važnost njegovog življenja među ljudima
15. 06. 2026.
Hajdukovci ponovno u Požegi: Najavljen 2. malonogometni donatorski turnir
15. 06. 2026.
Odbio testiranje krvi i urina nakon što je utvrđena prisutnost droga u organizmu
15. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
