Božićna čestitka gradonačelnika Požege dr.sc. Željka Glavića
Drage Požežanke i Požežani, iskreno i od srca vam čestitam Božić, blagdan mira i obiteljskog zajedništva, blagdan nade i radosti!

Drage Požežanke i Požežani,
iskreno i od srca vam čestitam Božić, blagdan mira i obiteljskog zajedništva, blagdan nade i radosti!
Tijekom cijelog prosinca ispunjeni smo posebnim, blagdanskim duhom. Božić je vrijeme kada otvaramo srce i pomažemo jedni drugima više nego inače. Doba je to kad se okupljamo u krugu svojih obitelji, zajedno blagujemo i radujemo se Isusovom rođenju. Blagdanski običaji pokazuju naše bogato nasljeđe, pripadnost narodu i vjeri. Zahvaljujući svemu tome, iskreno prihvaćanje Božića, pomaže nam da budemo bolji ljudi.
Božić vjernici slave kao praznik nade i radosti koji donosi rođenje malog Isusa te novo, sretnije doba koje ono navještava. Upravo je ta poruka danas, u vrijeme kad se zbog pandemije koronavirusa nalazimo pred izazovima kakve današnje generacije ne pamte, izuzetno važna. Ona govori da svaki izazov i zlo može i mora biti svladano, da dobrotom i ljubavlju možemo postići sve, te da pomaganjem potrebitima ovaj svijet možemo učiniti boljim i ljepšim mjestom za život.
S tim porukama, drage sugrađanke i dragi sugrađani, čestitam vam Božić i želim vam dobro zdravlje, obilje sreće i zadovoljstva u novoj 2022. godini!
Vaš gradonačelnik dr.sc. Željko Glavić
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
