Čestitka župana Tomaševića povodom Dana neovisnosti
„Dragi žitelji Požeško – slavonske županije, U znak sjećanja na dan kada je Sabor Republike Hrvatske 1991. godine jednoglasno donio Odluku o raskidu svih državnopravnih veza Republike Hrvatske s bivšom državom SFRJ 8. listopada slavimo kao Dan neovisnosti. Sjećamo se s ponos…

„Dragi žitelji Požeško – slavonske županije, U znak sjećanja na dan kada je Sabor Republike Hrvatske 1991. godine jednoglasno donio Odluku o raskidu svih državnopravnih veza Republike Hrvatske s bivšom državom SFRJ 8. listopada slavimo kao Dan neovisnosti. Sjećamo se s ponosom vremena u kojem je Hrvatska, izvrgnuta agresiji, pokazala odlučnost i hrabrost, a sa velikom zahvalnošću sjećamo se naših hrvatskih branitelja koji su najzaslužniji za izborenu slobodu i neovisnost Lijepe naše domovine. Tim povodom u ime vijećnika Županijske skupštine, svojih zamjenika i svoje osobno svim stanovnicima Požeško – slavonske županije kao i Republike Hrvatske čestitam Dan neovisnosti, a posebno hvala onima koji su svoje živote utkali u temelje slobodne i neovisne hrvatske države.“ Vaš župan Alojz Tomašević
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



