Društvo

Članovi Ronilačkog kluba ’Požega’ sudjelovali u eko akciji čišćenja rijeke Save

SLAVONSKI BROD – U organizaciji slavonskobrodskog Ekološko ronilačko istraživačkog kluba “Sava” proteklog vikenda je održan 2.

Članovi Ronilačkog kluba ’Požega’ sudjelovali u eko akciji čišćenja rijeke Save

SLAVONSKI BROD – U organizaciji slavonskobrodskog Ekološko ronilačko istraživačkog kluba “Sava” proteklog vikenda je održan 2. Ronilačko-splavarski kamp na rijeci Savi. 

“Kamp je protekao u izvrsnom duhu zajedništva, rekreacije i ekološke osviještenosti. Posebnu zahvalu upućujemo i Javnoj ustanovi Natura Slavonica te Udruzi splavara “Čika Mata Marković”, čija je podrška bila neprocjenjiva u realizaciji ovog događaja.” – istaknuli su organizatori na svojoj službenoj facebook stranici.

Kamp je okupio 30 sudionika iz 10 klubova iz cijele Hrvatske a uključivao i eko akciju na kojoj je sudjelovalo i nekoliko članova Ronilačkog kluba Požega. I ove godine iz rijeke je izvučena značajna količina otpada, a ronioci su još jednom potvrdili koliko veliki doprinos daju očuvanju našeg okoliša čisteći rijeke, jezera i naše more.

Foto: RK Požega / ERIK Sava

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana