Dar za Socijalnu samoposlugu u Sl. Brodu
Učenici i profesori Ekonomsko birotehničke škole u Slavonskom Brodu i ove su korizme pokazali svoju dobrotu prema potrebitima.

Učenici i profesori Ekonomsko birotehničke škole u Slavonskom Brodu i ove su korizme pokazali svoju dobrotu prema potrebitima. U organizaciji volonterskog kluba „Kapi volje“, koja u školi djeluje već četvrtu godinu, prikupljali su oni namirnice za svoje najpotrebitije sugrađane. Zajedno s profesoricom Majom Antolović učenici 2.b razreda Anto Jurilj i Marinela Perić odnijeli su ih u srijedu 5. travnja u Socijalnu samoposlugu koja djeluje u Franjevačkom samostanu. I toga su puta naglasili kako je blaženije davati nego primati. Uz prigodnu uskrsnu čestitku zahvalu su im uime korisnika Samoposluge uputili volonteri koji su neumorno, svake srijede korisnicima na raspolaganju za svaku pomoć.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
