Politika

ʼDomovinski pokret se neće boriti za ključeve od domaʼ

Objavili smo jutros, kako su na službenim stranicama Grada objavljene su pravovaljane kandidacijske liste za Izbore vijeća mjesnih odbora Grada Sl.

Slika

Objavili smo jutros, kako su na službenim stranicama Grada  objavljene su pravovaljane kandidacijske liste za Izbore vijeća mjesnih odbora Grada Sl. Broda, a koji će se održati u nedjelju, 15. svibnja 2022. godine. 

Kako je naš naslov jutros bio 'OBJAVLJENA IMENA KANDIDATA: Brodski Domovinski pokret je ʼmrtavʼ', kontaktirao je nas je Matej Pudić iz brodskog Domovinskog pokreta koji nam je kazao:

"Te izbore treba ukinut, Domovinski pokret se neće boriti za ključeve od doma. Iz mjesnih odbora se ne može postići ništa, nemaju niti proračun, nemaju ništa. To je samo bezvezno trošenje novaca, negdje su ti izbori bili i ukinuti. 

Da mjesni odbor ima nekakav proračun, pa onda oni mogu nešto s tim novcem napraviti, da mogu svoje ideje gurati ili nešto, a sve se svodi na to da odluku donosi onaj koji je na vlasti u Gradu", kazao nam je v.d. predsjednik Domovinskog pokreta u Sl. Brodu Matej Pudić.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Kutjevo d.d. - Kad misliš na graševinu....