NaslovnicaPolitikaGradonačelnik dr.sc. Željko Glavić pozitivan na COVID-19PolitikaGradonačelnik dr.sc. Željko Glavić pozitivan na COVID-19Obavještavamo naše sugrađane kako je gradonačelnik Grada Požege dr.sc.RRedakcija 034/ Grad Požega1. rujna 2022.4 min čitanja1 pregledaPodijeli:Obavještavamo naše sugrađane kako je gradonačelnik Grada Požege dr.sc. Željko Glavić dobio danas prijepodne pozitivan nalaz testa na Covid-19, te se nalazi na kućnom liječenju. - stoji u objavi na službenim stranicama Grada Požege.Izvor: Grad Požega#corona#coronavirus#COVID 19#Glavić#Željko GlavićKomentariOstavite komentarIme *Email (nije javno, opcionalno)Komentar *0 / 2000Web stranicaSlažem se s pravilima komentiranja i razumijem da će ime i tekst komentara biti javno vidljivi. Komentari se pregledavaju prije objave.Pošalji komentarUčitavanje komentara…Povezane vijestiDruštvoBaki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu24. 06. 2026.KulturaKutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo23. 06. 2026.Sport Pobjednik - majstorski kandidat Radoslav Babić iz Bijelog Brda23. 06. 2026.AnketaNovi dizajn 034portala mi je:SuperOkU Jugoslaviji je bilo boljeNe sviđa mi se