Gradonačelnik i sv. Nikola u tradicionalnom obilasku
-Dragi sveti Nikola, dođi k nama ti, mi smo djeca dobra, volimo te svi.

-Dragi sveti Nikola, dođi k nama ti, mi smo djeca dobra, volimo te svi. Dođi u naš vrtić, dođi samo ti, Krampusa zločestog vani ostavi – veselim glasićima poručila su djeca požeških vrtića i s osmijehom na licu dočekala sv. Nikolu, svog zaštitnika. Unatoč aktualnoj situaciji s korona virusom i uz strogo poštivanje svih epidemioloških mjera, tradicija darivanja uspjela se i ove godine održati, a sveti Nikola izmamiti osmijehe na dječja lica.
Gradonačelnik Darko Puljašić, u pratnji sv. Nikole, posjetio je dječje vrtiće - DV „Požega“ i „Cvjetna livada“, DV „Radost“, „Šareni svijet“ te DV „Sv. Leopolda Mandića, kao i dječji odjel Opće županijske bolnice, a prigodni dar dobila su i djeca koja borave sa svojim majkama na odsluženju kazne u Kaznionici.
izvor: www.pozega.hr
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
